do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

Czy lampy antydepresyjne są skuteczne?

Polska nie należy do ścisłej czołówki krajów, w których możemy często cieszyć się słoneczną pogodą. Szacuje się, że w skali roku możemy liczyć na ok. 1600 słonecznych godzin. Oznacza to, że daleko nam do rekordzistów z Malty czy Hiszpanii, gdzie słońce świeci przez ok. 3000. Tymczasem brak naturalnego światła może negatywnie oddziaływać na nasze samopoczucie i zdrowie. Jak temu zapobiec? Jednym ze sposobów jest fototerapia przy użyciu specjalnych lamp antydepresyjnych.

Na jesienną i zimową chandrę

Nadmierna senność, przygnębienie, apatia czy huśtawka nastrojów, to tylko część z objawów, które mogą świadczyć o niedoborze światła. Stan taki można częściej zaobserwować u różnych osób wraz z nadejściem jesieni, kiedy mamy ograniczony dostęp do naturalnego światła. Wdrożenie elementów fototerapii przy zastosowaniu lamp może być pomocne w przypadku sezonowej obniżki nastroju.

Lampy antydepresyjne – lecznicza moc światła

Naszym klientom proponujemy wybór medycznych lamp antydepresyjnych do użytku domowego i profesjonalnego. Są to wyroby, które imitują jasne światło, zbliżone do światła słonecznego. Z badań naukowych wynika, że już 30-minutowa sesja może dać efekty w postaci lepszego samopoczucia. Lampy antydepresyjne polecane są osobom cierpiącym na sezonowe pogorszenie nastroju, problemy ze snem czy koncentracją.

W naszym sklepie online można znaleźć różne modele, dopasowując produkt do własnych potrzeb. Z większość lamp może korzystać kilka osób jednocześnie. Kolejną zaletą proponowanego rozwiązania jest brak szkodliwego promieniowania UV oraz możliwość regulacji natężenia światła.

Medyczne wyroby wyróżniające się designem

Lampy antydepresyjne są także estetyczne i wyróżniają się designem. Zostały zaprojektowane w ten sposób, aby nie zaburzały aranżacji pomieszczenia. Modele z naszego sklepu różnią się więc kształtem oraz wielkością, dzięki czemu z łatwością można wybrać taki wariant, jaki najlepiej pasuje do danego pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Z chęcią opowiemy więcej o zaletach fototerapii i pomożemy dobrać wyrób dopasowany do Waszych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl