do kasy suma: 0,00 zł
Producenci

Fototerapia noworodków

Oferujemy Państwu wypożyczenie lampy do fototerapii noworodków od cenionego amerykańskiego producenta firmy Natus. Jest dostępna na terenie Wrocławia, a także na terenie całej Polski (wysyłkowo). Lampa neoBLUE blanket to innowacyjne rozwiązanie stosowane w zachodnich jak i polskich szpitalach (np. Szpital Położniczy na Brochowie we Wrocławiu). Jest dostosowane do naświetlania noworodków, zachowując maksymalne bezpieczeństwo i komfort dziecka. Jeśli zależy Państwu na możliwości naświetlania noworodka bez konieczności przerywania tulenia lub karmienia piersią - to opcja dla Was.

Fototerapia noworodków

Lampa neoBLUE blanket

Lampa do fototerapii noworodków neoBLUE blanket to system fototerapii LED amerykańskiej produkcji, który jest przede wszystkim SKONCENTROWANY NA RODZINIE I ROZWOJU NOWORODKA. Umożliwia łatwe i bezproblemowe naświetlanie noworodka w domu bez konieczności pozostania w szpitalu. Lampa neoBlue blanket doskonale sprawdza się w każdych warunkach, zawsze kiedy potrzebne jest naświetlanie noworodków.

Wygodne naświetlanie noworodków

Lampa neoBlue blanket to doskonałe urządzenie do naświetlania noworodka ze względu na jej budowę. Składa się z miękkiego materacyka, w pełni komfortowego dla dziecka, oraz długiego przewodu. Dzięki tej długości naświetlanie noworodka można prowadzić, trzymając malucha w ramionach. To sprawia, że cały proces jest przyjemny zarówno dla dziecka, jak i dla matki.

Samo światło lampy jest w pełni bezpieczne dla niemowląt, jako że zminimalizowano w nim promieniowanie UV i IR. Dodatkowo lampa jest lekka i przenośna, dzięki czemu naświetlanie noworodków można przeprowadzić w dowolnym miejscu.

Lampa do fototerapii noworodków

 

BEZPIECZNA Z ZASADY

Lampa do leczenia żółtaczki w domu neoBLUE zapewnia intensywną, ale bezpieczną fototerapię LED, nie emitując znaczącej ilości światła w zakresie ultrafioletu (UV) lub podczerwieni (IR), co zmniejsza potencjalne ryzyko uszkodzenia skóry i niezauważalnej utraty wody, oraz wyłączając się automatycznie, kiedy dojdzie do wzrostu temperatury.

 

ELASTYCZNA Z ZASADY

Przenośna i lekka lampa do fototerapii noworodków neoBLUE blanket idealnie sprawdza się w środowisku domowym i można zastosować ją w istniejących sprzętach, takich jak łóżeczka czy kołyski.

 

KOMFORTOWA Z ZASADY

Dzięki komfortowemu materacykowi i długiemu, lekkiemu przewodowi, lampa do fototerapii noworodków neoBLUE blanket umożliwia tulenie noworodka w ramionach w trakcie terapii, pomagając w budowaniu więzi matki z dzieckiem i wywierając korzystny wpływ na samopoczucie noworodka. Nasza lampa do leczenia żółtaczki świetnie się sprawdzi również w przypadku wymagających dzieci, tzw. "High need baby".

 

Lampa do fototerapii noworodków neoBLUE blanket, jest przeznaczona do zbliżania rodziców z noworodkiem, zapewniając dziecku z żółtaczką lepszy start:

Kontakt skóra do skóry lub kangurowanie są możliwe w trakcie leczenia, co pozwala uniknąć przerywania fototerapii u noworodka, zmniejsza stres u dziecka, wspomaga termoregulację i rozwój neurobehawioralny oraz stymuluje nawiązanie więzi matki z dzieckiem.

- Lampa do naświetlania noworodków neoBLUE pozwala uniknąć narażania wrażliwych maluchów na dyskomfort i nieprzyjemności związane z rozwijaniem i ekspozycją na górne światło niebieskie, sprzyjając ich dobremu samopoczuciu ogólnemu i rozwojowi.

Karmienie piersią i pielęgnacja mogą być kontynuowane w trakcie fototerapii u noworodka, co wspiera rozwój i eliminuje trudności związane z karmieniem noworodków z żółtaczką.

 

 

Lampa do fototerapii WrocławWypożyczalnia lamp do fototerapii

 

Jeżeli chcą Państwo zobaczyć lampę z bliska, zapraszamy do obejrzenia naszego filmu:

 

Cennik wypożyczenia lampy do fototerapii noworodków:

 - lampa do fotototerapii noworodków neoBLUE blanket – 150 zł / doba. Otulacz neoBLUE oraz osłona na kocyk są udostępniane Państwu w zestawie – nie pobieramy za nie dodatkowej opłaty. Sprzęt po każdym wypożyczeniu jest odpowiednio dezynfekowany oraz regularnie serwisowany.

- jednorazowe opaski na oczy biliband – 35 zł (opcjonalnie), dostarczone wraz ze sprzętem. Jeżeli Klient zdecyduje się na użycie, przy rozliczeniu zostanie dodana kwota 35 zł.

 

Jak wypożyczyć lampę do fototerapii noworodków:

 

W dniu wypożyczenia lampy podpisywana jest z Państwem umowa wypożyczenia. Muszą posiadać Państwo ze sobą ważny dowód osobisty oraz kaucję w wysokości 500 zł (płatne gotówką lub BLIK).

 

Oferujemy również możliwość wypożyczenia lampy wysyłkowo, szczegóły pod numerem podanym poniżej.

 

Rezerwacja lamp do fototerapii noworodków oraz szczegółowe informacje: 517 978 647 (telefon czynny codziennie w godz. 8:00 – 20:00, również w niedzielę i święta, w nagłych przypadkach proszę dzwonić również po 20:00). Ponadto istnieje możliwość kontaktu za pomocą czatu na naszej stronie.

 

Firma nie ponosi odpowiedzialności za proces leczenia.

 

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat leczenia żółtaczki u dzieci zapraszamy do sekcji -> Fototerapia noworodków - dla ciekawskich

 tagi:

żółtaczka noworodkowa leczenie Wrocław, żółtaczka porodowa leczenie, jak leczyć żółtaczkę noworodkową, naświetlanie żółtaczki noworodki, fototerapia żółtaczki Wrocław

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl